| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Typ torby | Pościel z podłoża kwadratowego, torba z podłoża kwadratowego |
|---|---|
| Funkcja | Odporny na wilgoć |
| Zastosowanie przemysłowe | Rolnictwo |
| Typ plastiku | PP+PE+BOPP |
| Używać | Owoce, kukurydza, pasza, warzywa, nawozy, nasiona, inne rolnictwo |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem, szyta torba z PP |
|---|---|
| Funkcja | Odporny na wilgoć |
| Zastosowanie przemysłowe | Rolnictwo |
| Typ plastiku | PP+PE+BOPP |
| Używać | Owoce, kukurydza, pasza, warzywa, nawozy, nasiona, inne rolnictwo |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worek PP z otwartym palcem i dolnym zaworem |
| Zastosowanie przemysłowe | Worki na paszę dla zwierząt w proszku z cementu i materiałów budowlanych |
| Druk | Druk wielokolorowy (maks. 4 kolory z każdej strony) |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka pasz dla zwierząt Custom's |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |