| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Obróbka powierzchni | Mikroporforacja całej powierzchni |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| używać | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP tkane laminowane |
| Typ torby | Pościel z podłoża kwadratowego, torba z podłoża kwadratowego |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 2 warstwy |
| Papier gm | 80GSM |
| Rozmiar torby | 35x58x10cm |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 2 warstwy |
| Papier gm | 80GSM |
| Rozmiar torby | 35x58x10cm |