| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Wielkość | 60x50x10cm; 64x50x11cm; 60x50x10cm; 64x50x11cm; |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen (PP) |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Struktura materiału | PP Fabric & PE laminowanie |
| Typ pieczęci | Samozwańczy |
| Obsługa powierzchni | Drukowanie flexo |
| Długość torby | 62 cm |
| Tworzywo | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Zastosowanie przemysłowe | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Skład materiałowy | Tkanina pp tkanina i laminowanie PE |
|---|---|
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
| Typ pieczęci | Samozwańczy |
| Obsługa powierzchni | Drukowanie flexo |
| Całkowita waga | 85GSM (60GSM+25GSM) |
| druk powierzchniowy | Laminowane+drukowanie przesunięcia |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Chemiczny, cementowy tynk |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Pościel z podłoża kwadratowego, torba z podłoża kwadratowego |
| Wymiary torby | 50x64x11cm |
|---|---|
| Waga tkaniny | 85GSM (65GSM+20GSM) |
| Skład materiałowy | Tkanina pp tkanina i laminowanie PE |
| Długość worek | 64cm |
| Szerokość worek | 50 cm |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worek PP z górnym i dolnym zaworem |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001, TÜV, CNAS |
| Tworzywo | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Zastosowanie przemysłowe | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana torba PP i laminacja PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |