| Typ torby | Worek z tkaniny PP ze standardowym zaworem wewnętrznym |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina tkanina polipropylenu (PP) |
| Struktura materiału | Tkanina pp i bopp laminowana |
| Obsługa powierzchni | BOPP, drukowanie, laminowane i drukowane i perforacja |
| Typ pieczęci | Samozamykające |
| Materiał | Tkana torba PP z laminacją PE |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Cement Zaprawa Tynk Gips Szpachlówka materiał budowlany |
| Druk | maksymalnie 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO 9001; |
| Typ torby | Torba z zaworem uszczelniczym Sonic, tkanina PP ze standardowym zaworem wewnętrznym |
|---|---|
| Tworzywo | Rolowanie tkaniny z polipropylenu ((PP) |
| Struktura materiału | Tkanina pp i bopp laminowana |
| Typ pieczęci | Samozamykające |
| Obsługa powierzchni | BOPP, drukowanie, laminowane i drukowane i perforacja |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Tworzywo | Tkana tkanina PP laminowana folią PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
| Długość torby | 62 cm |
| Szerokość torby | 50 cm |
| Szerokość najwyższej jakości | 11 cm |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewiczego polipropylenu |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| GSM | 80GSM |
| Waga tkaniny | 60 gramów/m2 |
| Material | Woven PP Fabric & laminated PE film |
|---|---|
| Bag Type | Block Bottom Bag with Standard Internal Valve |
| Industrial Use | Cement Mortar Plaster Gypsum Putty |
| Printing | Max 4 color per side |
| Certificate | ISO9001;ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |