| Materiał | Tkana torba PP i laminacja PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana torba PP i laminacja PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana torba PP i laminacja PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Typ torby | Wyroby z włókien włókienniczych |
|---|---|
| Materiał torby | Polipropylen (PP) |
| Skład materiału | Tkana tkanina PP i laminowanie |
| Szczyt | z zaworem |
| Typ zaworu | Standardowy zawór wewnętrzny |
| Materiał | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worek PP z górnym i dolnym zaworem |
| Użytek przemysłowy | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worki tkane PP z klinem i dolnym szwem |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 60x100 cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-100 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP + laminowana PE |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 60x100 cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-100 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP + laminowana PE |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 60x100 cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-100 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Torba PP ze szwem na dole |
| Użytek przemysłowy | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Druk fleksograficzny |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |