| Tworzywo | Papier Kraft |
|---|---|
| Typ torby | Papierowa torba na zawór z blokowym dnem |
| Zastosowanie przemysłowe | Klej do płytek chemiczny, cementowy, szpachlowy, gipsowy, proszek gipsowy itp., |
| Druk | Druk fleksograficzny lub druk CMYK |
| Certyfikat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Tworzywo | Tkana tkanina PP + laminowane BOPP + warstwa włókniny + wewnętrzna wyściółka PE |
|---|---|
| Wymiar | 36,5x70+10cm |
| Druk | Druk wklęsły na folii BOPP |
| Szczyt | Otwarte |
| Spód | Zablokuj dno |
| Nazwa produktu | Torba z zaworem PE z oddychającym labiryntowym szwem środkowym |
|---|---|
| Typ torby | Puszka z zaworem PE |
| Tworzywo | Polietylen (PE) |
| Typ zaworu | Standardowy zawór wewnętrzny |
| Typ procesu | Oddychający labiryntowy szew środkowy |
| Materiał | Tkana torba PP z jedną cienką warstwą PE |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj worek z dolnym zaworem |
| Użytek przemysłowy | Towary sproszkowane i granulowane, sól, żywice z tworzyw sztucznych i materiały budowlane itp |
| Druk | maksymalnie 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO4001 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | papier Tkanina i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |