| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 2 warstwy |
| Papier gm | 80GSM |
| Rozmiar torby | 35x58x10cm |
| Materiał | 100% dziewiczy polipropylen |
|---|---|
| Druk | Zgodnie z klientem |
| miejsce oryginału | Chiny |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Szczegóły pakowania | 20 sztuk lub 50 sztuk na belę lub z paletą |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
|---|---|
| Druk | Zindywidualizowany |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Miejsce pochodzenia | Hunan, Chiny |
| Logo | Zindywidualizowany |
| Tworzywo | 100% PP |
|---|---|
| Druk | zgodnie z wymaganiami klienta |
| GSM | 160g/m2 - 220g/m2 |
| Logo | Kliencizowane |
| Rozmiar | 90*90*100 |
| Materiał | 100% dziewiczy polipropylen |
|---|---|
| Druk | zgodnie z wymaganiami klienta |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Hunan, Chiny |
| Logo | Zindywidualizowany |
| Materiał | 100% dziewiczy polipropylen |
|---|---|
| Druk | Zindywidualizowany |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Miejsce pochodzenia | Prowincja Hunan, Chiny |
| Logo | zgodnie z wymaganiami klienta |
| druk powierzchniowy | Druk offsetowy |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Cement |
| Typ torby | pleciona torba |
| Uszczelnienie i uchwyt | Środki cieplne, środki cieplne |
| Zamówienie klienta | Zaakceptuj, zaakceptuj |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Typ plastikowy | Pp |
| Struktura materiału | Pp |
| Uszczelnienie i uchwyt | Pieczęć ciepła |
| Obsługa powierzchni | Drukowanie przesunięcia |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 3 warstwy / 4 warstwy |
| Papier gm | 90GSM/80GSM |
| Typ zaworu | Sonic SEAL Tlee |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 3 warstwy / 4 warstwy |
| Papier gm | 90GSM/80GSM |
| Typ zaworu | Sonic SEAL Tlee |