| Typ torby | Tkana torba na zawór PP z kwadratowym dnem |
|---|---|
| Materiał torby | Polipropylen (PP) |
| Struktura materiału | Tkanina PP z laminowaniem |
| Uszczelnienie i uchwyt | Samozamykające |
| Zastosowanie | Cement, beton, stiuk, zaprawa, szpachlówka, tynk, proszek gipsowy |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Typ torby | Torba z zaworem z kwadratowym dnem z PP |
|---|---|
| Materiał torby | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
| Druk | Ekonomiczny druk fleksograficzny Maks. 4 kolory na stronę |
| Zastosowanie przemysłowe | Zaprawa, sucha mieszanka np. tynk, gips, szpachlówka |
| Szczyt | z zaworem |
| Typ torby | Worek tkany z PP |
|---|---|
| Materiał torby | Polipropylen (PP) |
| Szczyt | z zaworem |
| Typ zaworu | Zawór dźwiękowy / standardowy zawór wewnętrzny / zawór wsuwany |
| Spód | Kwadratowe dno (dno blokowe) |
| Tworzywo | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Zastosowanie przemysłowe | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Obróbka powierzchni | Druk laminowany i wielobarwny, druk laminowany i wielobarwny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen (PP) |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Tworzywo | 100% dziewicze polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Torba PP z szwem Botto & Strip |
| Użycie przemysłowe | piasek |
| Druk | Nie |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Torba PP z szwem Botto & Strip |
| Odporny na promieniowanie UV | Tak |
| Zastosowanie przemysłowe | piasek |
| Druk | Nie |