| Obróbka powierzchni | Druk offsetowy |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| druk powierzchniowy | Druk offsetowy |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewicze polipropylen (PP) |
| Struktura materiału | Polipropylen (PP) |
| Szerokość | 350-600 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Typ torby | Worek tkany z PP |
|---|---|
| Skład materiału | Tkana tkanina PP i laminowanie |
| Druk | Kolorowy nadruk BOPP |
| Długość torby | 46(±1cm)cm |
| Szerokość torby | 40 cm (± 0,7 cm) |
| Materiał | PP tkane laminowane |
|---|---|
| Typ torby | Tkanina PP i folia laminowana |
| Użytek przemysłowy | Szpachlówka, zaprawa, tynk, proszek gipsowy i cement |
| Druk | 1-4 kolory z każdej strony, druk BOPP, laminowanie LDPE + druk offsetowy |
| Certyfikat | ISO9001:2001 |
| Materiał | 100% polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worek PP z kwadratowym zaworem |
| Użytek przemysłowy | Proszek do cementu i materiałów budowlanych |
| Druk | 1-4 kolorami z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001, TÜV, CNAS |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worki tkane PP z klinem i dolnym szwem |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |
| Obróbka powierzchni | Druk Flexo, Druk Flexo |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| używać | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem |
| Obsługa powierzchni | Druk Flexo, Druk Flexo |
|---|---|
| Zastosowanie przemysłowe | Chemiczny |
| Używać | Inne środki chemiczne |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem |