| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | Tkany laminowany polipropylen |
|---|---|
| Typ torby | Tkana i laminowana folia PP |
| Użytek przemysłowy | materiały budowlane, cement, piasek i inne opakowania |
| Druk | 4 lub 4 kolory z każdej strony, druk BOPP, druk laminowany LDPE + druk offsetowy |
| Certyfikat | ISO9001:2001 |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Materiał | Tkana tkanina PP i folia BOPP |
|---|---|
| Typ torby | Torba z blokowym dnem |
| Użytek przemysłowy | Cement Zaprawa Tynk Gips Szpachlówka Klej do płytek |
| Druk | Druk kolorowy BOPP (luksusowy) |
| Szczegóły pakowania | 4000-10000 sztuk na palecie lub 400 sztuk na belę; |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Materiał | PP, tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Cement |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | Pp |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka pasz dla zwierząt Custom's |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | Tkana torba PP i laminacja PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Cement Zaprawa Tynk Gips Szpachlówka materiał budowlany |
| Druk | mniej niż 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO14001; ISO9001 |