| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Typ torby | Dwuwarstwowa torba papierowa Kraft o gramaturze 90GSM z zaworem na 50 kg cementu |
|---|---|
| Tworzywo | Papier pakowy 90gsm |
| Typ zaworu | Standardowy zawór wewnętrzny |
| ROZMIAR | 50x63x10 cm/50x60x11 cm/niestandardowe |
| Pojemność | 20-50 kg / pojemność niestandardowa |
| druk powierzchniowy | Druk offsetowy |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Cement |
| Typ torby | pleciona torba |
| Uszczelnienie i uchwyt | Środki cieplne, środki cieplne |
| Zamówienie klienta | Zaakceptuj, zaakceptuj |