| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Tworzywo | PP tkane laminowane |
| Kolor | ŻÓŁTY |
| Druk | MAX 4 kolory |
| Szerokość | 350-600 mm |
| Typ torby | Torba z zaworem, torba z kwadratowym dnem |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Gramatura tkaniny | 60-65 gramów/m2 |
| Waga płaszcza | 11 gramów/m2 |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Typ plastikowy | Pp |
| Struktura materiału | Pp |
| Uszczelnienie i uchwyt | Pieczęć ciepła |
| Obsługa powierzchni | Drukowanie przesunięcia |
| Materiał | 100% dziewiczy polipropylen |
|---|---|
| Druk | Zgodnie z klientem |
| miejsce oryginału | Chiny |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Szczegóły pakowania | 20 sztuk lub 50 sztuk na belę lub z paletą |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 2 warstwy |
| Papier gm | 80GSM |
| Rozmiar torby | 35x58x10cm |
| Typ torby | Pościel z podłoża kwadratowego, torba z podłoża kwadratowego |
|---|---|
| Funkcja | Odporny na wilgoć |
| Zastosowanie przemysłowe | Rolnictwo |
| Typ plastiku | PP+PE+BOPP |
| Używać | Owoce, kukurydza, pasza, warzywa, nawozy, nasiona, inne rolnictwo |
| Typ torby | Pościel z podłoża kwadratowego, torba z podłoża kwadratowego |
|---|---|
| Funkcja | Odporny na wilgoć |
| Zastosowanie przemysłowe | Rolnictwo |
| Typ plastiku | PP+PE+BOPP |
| Używać | Owoce, kukurydza, pasza, warzywa, nawozy, nasiona, inne rolnictwo |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
|---|---|
| Druk | Zindywidualizowany |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Miejsce pochodzenia | Hunan, Chiny |
| Logo | Zindywidualizowany |
| Tworzywo | 100% PP |
|---|---|
| Druk | zgodnie z wymaganiami klienta |
| GSM | 160g/m2 - 220g/m2 |
| Logo | Kliencizowane |
| Rozmiar | 90*90*100 |
| Drukowanie powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Zastosowanie przemysłowe | Chemiczny, cement |
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Zamówienie niestandardowe | Przyjąć |