| Materiał | Tkana torba PP i laminacja PE |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj worek z dolnym zaworem |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gips Szpachlówka itp., |
| Druk | maksymalnie 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO4001 |
| Materiał | Tkana torba PP z jedną cienką warstwą laminatu |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gips Szpachlówka itp., |
| Druk | maksymalnie 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO 9001; |
| Materiał | Tkana torba PP z jedną cienką warstwą laminatu |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gips Szpachlówka itp., |
| Druk | maksymalnie 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO 9001; |
| Materiał | Tkana torba PP z jedną cienką warstwą laminatu |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gips Szpachlówka itp., |
| Druk | maksymalnie 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO 9001; |
| Materiał | BOPP Tkana torba PP z jedną cienką laminacją |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gips Szpachlówka itp., |
| Druk | 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO4001 |
| Materiał | Tkana torba PP z jedną cienką warstwą laminatu |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gips Szpachlówka itp., |
| Druk | maksymalnie 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO 9001; |
| Tworzywo | Tkanina PP + laminowana PE |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Gramatura tkaniny | 60-70 g/m² |
| Laminowany płaszcz | 18-25 g/m² |
| Kolor | biały, beżowy, kraft brązowy, niebieski, czerwony itp. |
| Tworzywo | Tkana torba PP z laminacją PE |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement Zaprawa Tynk Gips Szpachlówka materiał budowlany |
| Druk | maksymalnie 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO4001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP (polipropylen) |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |