| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i folia BOPP |
|---|---|
| Typ torby | Torba z blokowym dnem |
| Użytek przemysłowy | Cement Zaprawa Tynk Gips Szpachlówka Klej do płytek |
| Druk | Druk kolorowy BOPP (luksusowy) |
| Szczegóły pakowania | 4000-10000 sztuk na palecie lub 400 sztuk na belę; |
| Obróbka powierzchni | Druk laminowany i wielobarwny, druk laminowany i wielobarwny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen (PP) |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Typ torby | Worek tkany z PP |
|---|---|
| Skład materiału | Tkana tkanina PP i laminowanie |
| Druk | Kolorowy nadruk BOPP |
| Długość torby | 46(±1cm)cm |
| Szerokość torby | 40 cm (± 0,7 cm) |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-100 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | PP tkane laminowane |
|---|---|
| Typ torby | Worek z wewnętrznym zaworem PP |
| Użytek przemysłowy | Worek cementowy / Worek szpachlowy / Worek z zaprawą / Proszek gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001:2001 |