| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka nawozu Custom's |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Siatka | 31x31 na metr kwadratowy lub 8x8 na cal kwadratowy |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka nawozu Custom's |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| siatki | 31x31 na metr kwadratowy lub 8x8 na cal kwadratowy |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | Folia laminowana z tkaniny PP (100% polipropylen vingin (PP)) |
|---|---|
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem |
| Użytek przemysłowy | Cement, beton, stiuk, zaprawa, szpachlówka, tynk, proszek gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |