| Wymiary torby | 50x64x11cm |
|---|---|
| Waga tkaniny | 85GSM (65GSM+20GSM) |
| Skład materiałowy | Tkanina pp tkanina i laminowanie PE |
| Długość worek | 64cm |
| Szerokość worek | 50 cm |
| Skład materiałowy | Tkanina pp tkanina i laminowanie PE |
|---|---|
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
| Typ pieczęci | Samozwańczy |
| Obsługa powierzchni | Drukowanie flexo |
| Całkowita waga | 85GSM (60GSM+25GSM) |
| Materiał B | Tkana tkanina PP + laminowana PE |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 60x100 cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-100 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 60x100 cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-100 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Torba PP ze szwem na dole |
| Użytek przemysłowy | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Druk fleksograficzny |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Torba PP z szwem Botto & Strip |
| Zastosowanie przemysłowe | piasek |
| Druk | Nie |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |
| Szerokość | 25-65 cm |
|---|---|
| GSM | od 60 g/m2 do 150 g/m2 |
| Warstwy | 2-5 warstw zgodnie z twoimi wymaganiami |
| Kolor | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Szczegóły pakowania | 500 SZTUK Lub 1000 SZTUK Na Belę 3000 SZTUK-5000 SZTUK Na Paletę |
| Materiał | Folia laminowana z tkaniny PP |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Chemia, cement, szpachlówka, tynk, proszek gipsowy itp., |
| Druk | 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiał | PP tkane laminowane |
|---|---|
| Typ torby | Worek z wewnętrznym zaworem PP |
| Użytek przemysłowy | Worek cementowy / Worek szpachlowy / Worek z zaprawą / Proszek gipsowy |
| Druk | 1-4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001:2001 |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worki tkane PP z klinem i dolnym szwem |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |