| Tworzywo | Papier Kraft |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Zastosowanie przemysłowe | Chemia, cement, szpachlówka, tynk, proszek gipsowy itp., |
| Druk | 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO40014 |
| Typ torby | Dwuwarstwowa torba papierowa Kraft o gramaturze 90GSM z zaworem na 50 kg cementu |
|---|---|
| Tworzywo | Papier pakowy 90gsm |
| Typ zaworu | Standardowy zawór wewnętrzny |
| ROZMIAR | 50x63x10 cm/50x60x11 cm/niestandardowe |
| Pojemność | 20-50 kg / pojemność niestandardowa |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Zastosowanie przemysłowe | Chemiczny, cement |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| Opakowanie | 3500szt./paleta |
| Kolor | biały, beżowy, kraft brązowy, niebieski, czerwony itp. |
|---|---|
| Spód | Zablokuj dno |
| Perforacja | 90-100 Nm3/h przy 50 MBarach |
| Laminowany płaszcz | 20 g/m2 |
| Nazwa produktu | Worki cementowe PP |
| Obróbka powierzchni | Druk offsetowy |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| druk powierzchniowy | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Typ torby | Torba z zaworem, torba z kwadratowym dnem |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ plastiku | PP |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Tworzywo | Tkana tkanina PP laminowana folią PE |
| Styl torby | Kwadratowa torba zaworów |
| Typ pieczęci | Pieczęć ciepła |
| Obsługa powierzchni | Drukowanie flexo |
| Obróbka powierzchni | Druk Flexo, Druk Flexo |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Funkcja | Dowód wilgoci |
| Typ plastikowy | Pp |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Uszczelnienie i uchwyt | Pieczęć ciepła |