| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP (polipropylen) |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Obróbka powierzchni | Laminat & Druk & Perforacja |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Proszek do cementu i materiałów budowlanych |
| Struktura materiału | Tkanina PP i folia laminowana |
| Typ torby | Torba Z Klapą |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina PP i folia laminowana |
| Typ plastikowy | PP+LDPE |
| Typ pieczęci | Samozamykające |
| Obsługa powierzchni | Drukowanie przesunięcia |
| Materiał | 100% dziewiczy polipropylen |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Druk laminowany i wielokolorowy |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Minimalne zamówienie | 10000 |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewiczego polipropylenu |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| GSM | 80GSM |
| Waga tkaniny | 60 gramów/m2 |
| Materiał | PP, Polipropylen (PP) |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Cement |
| Typ torby | Pojemnik z podszewnikiem kwadratowym |
| Cechy | Samozamykające |
| Druk | Druk fleksograficzny |
| Material | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Laminated Mult-Color Printing |
| Fabric Weight | 80GSM |