| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self Adhesive Seal, Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewiczego polipropylenu |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| GSM | 80GSM |
| Waga tkaniny | 60 gramów/m2 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP + laminowana PE |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 60x100 cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-100 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Kolor | biały, beżowy, kraft brązowy, niebieski, czerwony itp. |
|---|---|
| Spód | Zablokuj dno |
| Perforacja | 90-100 Nm3/h przy 50 MBarach |
| Laminowany płaszcz | 20 g/m2 |
| Nazwa produktu | Worki cementowe PP |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self-sealing |
| GSM | 80GSM |
| Sack Length | 62cm |
| Obróbka powierzchni | Laminat & Druk & Perforacja |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Cement i proszek materiałów budowlanych |
| Struktura materiału | Folia laminowana z tkaniny PP |
| Typ torby | Worek z zawórem, kwadratowy worek z zawórem dolnym |
| Uszczelnienie i uchwyt | Samozamykające |
| Material | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Laminated Mult-Color Printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |