| Tworzywo | Tkanina PP Laminowana folią PE |
|---|---|
| Waga torby | 80 gramów ± 3 gramy |
| Gramatura tkaniny | 65 gramów/m2 |
| Waga płaszcza | 25 gramów/m2 |
| Długość torby | 63(±1cm)cm |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| używać | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Torba tkana z polipropylenu |
| Typ torby | Tkana torba PP z zaworem |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Sealing Type | Heat Seal |
| Surface Printing | Flexo Printing |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Typ torby | Kwadratowa torba, kwadratowa dolna torba wewnętrzna |
|---|---|
| Struktura materiału | PP+PE laminowanie |
| Uszczelnienie i uchwyt | Samozwańczy |
| Obsługa powierzchni | Wydruk laminowany i wielokolorowy |
| Tworzywo | PP (polipropylen) |
| Perforacja | 90-100 Nm3/h przy 50 MBarach |
|---|---|
| Druk | Druk fleksograficzny Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Waga tkaniny | 60 g/m² |
| ROZMIAR | Dostosowane |
| Stosowanie | cement, zaprawa, proszek gipsowy, kit, pasza dla zwierząt, nawóz itp. |
| druk powierzchniowy | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Torba tkana z polipropylenu |
| Typ torby | Tkana torba PP z zaworem |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Struktura materiału | Tkana rolka PP laminowana folią PE |
| Waga torby | 80 gramów ± 3 gramy |
| Gramatura tkaniny | 65 gramów/m2 - Gramatura powłoki 25 gramów/m2 |
| Długość torby | 63cm (±1cm) |
| Materiał | Folia laminowana z tkaniny PP |
|---|---|
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem |
| Użytek przemysłowy | Cement, beton, stiuk, zaprawa, szpachlówka, tynk, proszek gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO40014 |
| Obróbka powierzchni | Druk offsetowy |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Tworzywo | Tkana tkanina PP laminowana folią PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
| Długość torby | 62 cm |
| Szerokość torby | 50 cm |
| Szerokość najwyższej jakości | 11 cm |