| Obróbka powierzchni | Druk offsetowy |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| druk powierzchniowy | LDPE laminowane+druk wielokolorowy |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Pp |
| Typ torby | pleciona torba |
| druk powierzchniowy | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Plastic Type | PP |
|---|---|
| Surface Printing | Offset printing |
| Bag Type | WOVEN BAG |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Handle Type | Heat Seal |
| Tworzywo | Tkana tkanina PP + laminowane BOPP + warstwa włókniny + wewnętrzna wyściółka PE |
|---|---|
| Wymiar | 36,5x70+10cm |
| Druk | Druk wklęsły na folii BOPP |
| Szczyt | Otwarte |
| Spód | Zablokuj dno |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self-sealing |
| GSM | 80GSM |
| Sack Length | 62cm |
| druk powierzchniowy | Druk wielokolorowy |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP tkane laminowane |
| Typ torby | Pościel z podłoża kwadratowego, torba z podłoża kwadratowego |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Material | PP woven Laminated |
|---|---|
| Plastic Type | 100% Virgin Polypropylene |
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Surface Handling | Offset printing |
| Printing Colors | Max 4 colors |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Tworzywo | PP tkane laminowane |
| Kolor | ŻÓŁTY |
| Druk | MAX 4 kolory |
| Szerokość | 350-600 mm |