| druk powierzchniowy | Druk wielokolorowy |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP tkane laminowane |
| Typ torby | Pościel z podłoża kwadratowego, torba z podłoża kwadratowego |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Material | PP woven Laminated |
|---|---|
| Plastic Type | 100% Virgin Polypropylene |
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Surface Handling | Offset printing |
| Printing Colors | Max 4 colors |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Tworzywo | PP tkane laminowane |
| Kolor | ŻÓŁTY |
| Druk | MAX 4 kolory |
| Szerokość | 350-600 mm |
| Obróbka powierzchni | Laminat & Druk & Perforacja |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Proszek do cementu i materiałów budowlanych |
| Struktura materiału | Tkanina PP i folia laminowana |
| Typ torby | Torba Z Klapą |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Obróbka powierzchni | Druk Flexo, Druk Flexo |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem |
| Material | 100% virgin Polypropylene(PP) |
|---|---|
| Bag Type | Block Bottom Valve Bag |
| Surface Handling | LDPE Laminated |
| Printing Colors | 4 color per side |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Typ torby | Dwuwarstwowa torba papierowa Kraft o gramaturze 90GSM z zaworem na 50 kg cementu |
|---|---|
| Tworzywo | Papier pakowy 90gsm |
| Typ zaworu | Standardowy zawór wewnętrzny |
| ROZMIAR | 50x63x10 cm/50x60x11 cm/niestandardowe |
| Pojemność | 20-50 kg / pojemność niestandardowa |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Funkcja | Dowód wilgoci |
| Typ plastikowy | Pp |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Uszczelnienie i uchwyt | Pieczęć ciepła |
| Typ torby | Papierowa torba na zawór |
|---|---|
| Materiał torby | 2-warstwowy papier pakowy |
| Druk | dostosowane |
| Zastosowanie przemysłowe | Przemysł cementowy |
| Szczyt | z zaworem |