| Materiał | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Torba PP ze szwem na dole |
| Użytek przemysłowy | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Druk fleksograficzny |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worki tkane PP z klinem i dolnym szwem |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Obróbka powierzchni | Laminat & Druk & Perforacja |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Cement i proszek materiałów budowlanych |
| Struktura materiału | Folia laminowana z tkaniny PP |
| Typ torby | Worek z zawórem, kwadratowy worek z zawórem dolnym |
| Uszczelnienie i uchwyt | Samozamykające |
| Material | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Laminated Mult-Color Printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina PP i folia laminowana |
| Typ plastikowy | PP+LDPE |
| Typ pieczęci | Samozamykające |
| Obsługa powierzchni | Drukowanie przesunięcia |
| Obróbka powierzchni | Pozostałe artykuły z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| używać | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | Pościel z podłoża kwadratowego, torba z podłoża kwadratowego |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewiczego polipropylenu |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| GSM | 80GSM |
| Waga tkaniny | 60 gramów/m2 |
| Materiał | Folia laminowana z tkaniny PP (100% polipropylen vingin (PP)) |
|---|---|
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem |
| Użytek przemysłowy | Cement, beton, stiuk, zaprawa, szpachlówka, tynk, proszek gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO40014 |