| Materiał | Folia laminowana z tkaniny PP |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa cementowa, szpachlówka, tynk, proszek gipsowy itp., |
| Druk | 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO40014 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Obróbka powierzchni | Druk Flexo, Druk Flexo |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Cement |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | Pojemnik z podszewnikiem kwadratowym |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Obróbka powierzchni | Druk Flexo, Druk Flexo |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Cement |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | Pojemnik z podszewnikiem kwadratowym |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewicze polipropylen (PP) |
| Struktura materiału | Polipropylen (PP) |
| Obsługa powierzchni | Druk laminowany i wielokolorowy |
| Typ pieczęci | Pieczęć ciepła |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewicze polipropylen (PP) |
| Struktura materiału | Polipropylen (PP) |
| Szerokość | 350-600 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Tworzywo | Tkanina PP + laminowana PE |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Gramatura tkaniny | 60-70 g/m² |
| Laminowany płaszcz | 18-25 g/m² |
| Kolor | biały, beżowy, kraft brązowy, niebieski, czerwony itp. |
| Typ torby | Torba z zaworem, torba z kwadratowym dnem |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
| Struktura materiału | Tkanina PP Laminowana folią PE |
| Miejsce pochodzenia | Hunan, Chiny |
| Nazwa handlowa | WANLIN |
| Obróbka powierzchni | Laminat & Druk & Perforacja |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Proszek do cementu i materiałów budowlanych |
| Struktura materiału | Tkanina PP i folia laminowana |
| Typ torby | Torba Z Klapą |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Kolor | biały, beżowy, kraft brązowy, niebieski, czerwony itp. |
|---|---|
| Spód | Zablokuj dno |
| Perforacja | 90-100 Nm3/h przy 50 MBarach |
| Laminowany płaszcz | 20 g/m2 |
| Nazwa produktu | Worki cementowe PP |