| Surface Handling | Bopp printing |
|---|---|
| Industrial Use | Dry Mixtures |
| Material Structure | PP+PE+Bopp film |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem i zaworem |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Tworzywo | Tkana torba PP i laminacja PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement Zaprawa Tynk Gips Szpachlówka materiał budowlany |
| Druk | mniej niż 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO14001; ISO9001 |
| Obróbka powierzchni | Druk Bopp |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Mieszanki suche |
| Struktura materiału | Folia PP+PE+Bopp |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem i zaworem |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Typ torby | Worek tkany z PP |
|---|---|
| Materiał torby | Polipropylen (pp) |
| Struktura materiału | Tkanina PP laminowana folią BOPP |
| Druk | Kolorowy druk folii BOPP |
| Szczegóły pakowania | 400 sztuk na belę lub 10000 sztuk na palecie |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Typ torby | Wyroby z włókien włókienniczych |
|---|---|
| Materiał torby | Polipropylen (PP) |
| Skład materiału | Tkana tkanina PP i laminowanie |
| Szczyt | z zaworem |
| Typ zaworu | Standardowy zawór wewnętrzny |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka pasz dla zwierząt Custom's |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny lub druk Bopp |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem i zaworem |
| Materiał | 100% dziewiczy polipropylen |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Druk laminowany i wielokolorowy |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Minimalne zamówienie | 10000 |
| Zamówienie klienta | Zaakceptować |