| Materiał | PP, Polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worek PP z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Proszek do cementu i materiałów budowlanych |
| Druk | Druk wielokolorowy (maks. 4 kolory z każdej strony) |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001, TÜV, CNAS |
| Typ torby | Worek tkany z PP |
|---|---|
| Skład materiału | Tkana tkanina PP i laminowanie |
| Druk | Kolorowy nadruk BOPP |
| Długość torby | 46(±1cm)cm |
| Szerokość torby | 40 cm (± 0,7 cm) |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worek PP z górnym i dolnym zaworem |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001, TÜV, CNAS |
| Materiał B | Tkana tkanina PP + laminowana PE |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 60x100 cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-100 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | Folia laminowana z tkaniny PP (100% polipropylen vingin (PP)) |
|---|---|
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem |
| Użytek przemysłowy | Cement, beton, stiuk, zaprawa, szpachlówka, tynk, proszek gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiał | Folia laminowana z tkaniny PP |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Cement, beton, stiuk, zaprawa, szpachlówka, tynk, proszek gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiał | Folia laminowana z tkaniny PP |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa cementowa, szpachlówka, tynk, proszek gipsowy itp., |
| Druk | 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO40014 |
| Materiał | Tkana rolka PP |
|---|---|
| Typ torby | Tkana torba PP z zaworem |
| Użytek przemysłowy | Cement, tynk, zaprawa, gips |
| Druk | 1-4 kolorów na stronę |
| Certyfikat | ISO9001:200 |
| Materiał | PP tkane laminowane |
|---|---|
| Typ torby | Tkana i laminowana folia PP |
| Użytek przemysłowy | Materiały budowlane obejmują powłokę odtłuszczającą, zaprawę, tynk, proszek gipsowy i cement |
| Druk | 1-4 kolory z każdej strony, druk BOPP, laminowanie LDPE + druk offsetowy |
| Certyfikat | ISO9001:2001 |
| Obróbka powierzchni | Laminat & Druk & Perforacja |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Proszek do cementu i materiałów budowlanych |
| Struktura materiału | Tkanina PP i folia laminowana |
| Typ torby | Torba Z Klapą |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |