| Obróbka powierzchni | Druk offsetowy |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Obróbka powierzchni | Druk offsetowy |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self-sealing |
| GSM | 80GSM |
| Sack Length | 62cm |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self-sealing |
| Weight Capacity | 25 KG, 40 KG, 50 KG |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Fabric Weight | 60 grams/m2 |
| Laminating Weight | 20 grams/m2 |
| Obsługa powierzchni | Druk offsetowy |
|---|---|
| Zastosowanie przemysłowe | Chemiczny |
| Używać | Inne środki chemiczne |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Block dolna worek zaworu |
| Tworzywo | Tkanina PP + laminowana PE |
|---|---|
| Rozmiar | Dostosowane |
| Gramatura tkaniny | 60-70 g/m² |
| Laminowany płaszcz | 18-25 g/m² |
| Kolor | biały, beżowy, kraft brązowy, niebieski, czerwony itp. |
| Plastic Type | PP |
|---|---|
| Surface Printing | Offset printing |
| Bag Type | WOVEN BAG |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Handle Type | Heat Seal |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Typ plastikowy | Pp |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Tworzywo | 100% dziewiczego polipropylenu |
| Waga tkaniny | 60-65grams/m2 |
| Typ torby | Torba z zaworem, torba z kwadratowym dnem |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ plastiku | PP |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |