| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina PP i folia laminowana |
| Typ plastikowy | PP+LDPE |
| Typ pieczęci | Samozamykające |
| Obsługa powierzchni | Drukowanie przesunięcia |
| Typ torby | Torba z zaworem, torba z kwadratowym dnem |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen |
| Gramatura tkaniny | 60-65 gramów/m2 |
| Waga płaszcza | 11 gramów/m2 |
| Waga BOPP | 14 gramów/m2 |
| Obróbka powierzchni | Druk offsetowy, Druk offsetowy |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| używać | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem |
| Obróbka powierzchni | Druk offsetowy |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| używać | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Obróbka powierzchni | Druk offsetowy |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewiczego polipropylenu |
| Struktura materiału | Tkana tkanina PP laminowana folią PE |
| Długość torby | 62 cm |
| Szerokość torby | 50 cm |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Tworzywo | PP tkane laminowane |
| Kolor | ŻÓŁTY |
| Druk | MAX 4 kolory |
| Szerokość | 350-600 mm |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Tworzywo | Tkana tkanina PP laminowana folią PE |
| Styl torby | Kwadratowa torba zaworów |
| Typ pieczęci | Pieczęć ciepła |
| Obsługa powierzchni | Drukowanie flexo |