| Tworzywo | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Zastosowanie przemysłowe | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana torba PP i laminacja PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Użytek przemysłowy | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Materiał | Tkana torba PP z jedną cienką warstwą PE |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj worek z dolnym zaworem |
| Użytek przemysłowy | Cement Zaprawa Tynk Gips Szpachlówka materiał budowlany |
| Druk | maksymalnie 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO4001 |
| Materiał | 100% polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worek PP z kwadratowym zaworem |
| Użytek przemysłowy | Proszek do cementu i materiałów budowlanych |
| Druk | 1-4 kolorami z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001, TÜV, CNAS |
| Typ torby | Otwarte torby z dnem blokowym na miesiąc |
|---|---|
| Materiał torby | Polipropylen (pp) |
| Skład materiału | Tkanina PP laminowana folią BOPP |
| SZCZYT | Otwarte, po wypełnieniu przyszytym przez klienta taśmą do szycia |
| Spód | Dół obszyty taśmą do szycia |
| druk powierzchniowy | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP (polipropylen) |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worek PP z górnym i dolnym zaworem |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001, TÜV, CNAS |
| Typ torby | Tkana torba na zawór PP z wewnętrznym papierem |
|---|---|
| Skład materiału | Tkana tkanina PP i laminowanie z papierem wewnętrznym |
| Druk | Kolorowy druk BOPP / druk fleksograficzny |
| Długość torby | 46(±1cm)cm |
| Szerokość torby | 40 cm (± 0,7 cm) |
| Typ torby | Tkana torba na zawór PP z wewnętrznym papierem |
|---|---|
| Skład materiału | Tkana tkanina PP i laminowanie z papierem wewnętrznym |
| Druk | Kolorowy druk BOPP / druk fleksograficzny |
| Długość torby | 46(±1cm)cm |
| Szerokość torby | 40 cm (± 0,7 cm) |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worek PP z górnym i dolnym zaworem |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001, TÜV, CNAS |