| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worek PP z górnym i dolnym zaworem |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory z każdej strony |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001, TÜV, CNAS |
| Typ torby | Worek tkany z PP |
|---|---|
| Materiał torby | Polipropylen (PP) |
| Szczyt | z zaworem |
| Typ zaworu | Zawór dźwiękowy / standardowy zawór wewnętrzny / zawór wsuwany |
| Spód | Kwadratowe dno (dno blokowe) |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Typ torby | Worki wentylowe |
|---|---|
| Materiał torby | Polipropylen (PP) |
| Skład materiałowy | Tkanina PP laminowana PE / laminowanie |
| Najwyższy styl | Góra zaworu |
| Typ zaworu | Standardowy zawór wewnętrzny/zawór uszczelnienia dźwiękowego/zawór wsuwany |
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Worek PP z otwartym palcem i dolnym zaworem |
| Zastosowanie przemysłowe | Worki na paszę dla zwierząt w proszku z cementu i materiałów budowlanych |
| Druk | Druk wielokolorowy (maks. 4 kolory z każdej strony) |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Tworzywo | Laminowanie folii 100% Virgin PP + BOPP |
|---|---|
| Typ torby | Torba dolna z otwartymi ustami i laminowaniem BOPP |
| Druk | Druk kolorowy na folii BOPP - druk wklęsły (do 10 kolorów)) |
| Funkcja | Ekologiczny, odporny na wilgoć, antypoślizgowy |
| Szczyt | Cięte na gorąco / Obrębione / Z uchwytem |
| Tworzywo | Laminowanie folii 100% Virgin PP + BOPP |
|---|---|
| Typ torby | Torba dolna z otwartymi ustami i laminowaniem BOPP |
| Druk | Druk kolorowy na folii BOPP - druk wklęsły (do 10 kolorów)) |
| Funkcja | Ekologiczny, odporny na wilgoć, antypoślizgowy |
| Szczyt | Cięte na gorąco / Obrębione / Z uchwytem |
| Tworzywo | Laminowanie folii 100% Virgin PP + BOPP |
|---|---|
| Typ torby | Torba dolna z otwartymi ustami i laminowaniem BOPP |
| Druk | Druk kolorowy na folii BOPP - druk wklęsły (do 10 kolorów)) |
| Funkcja | Ekologiczny, odporny na wilgoć, antypoślizgowy |
| Szczyt | Cięte na gorąco / Obrębione / Z uchwytem |