| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka nawozu Custom's |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Siatka | 31x31 na metr kwadratowy lub 8x8 na cal kwadratowy |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka pasz dla zwierząt Custom's |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka nawozu Custom's |
| Wymiar | 60x82x15cm |
| Waga | 106±3g |
| siatki | 31x31 na metr kwadratowy lub 8x8 na cal kwadratowy |
| Obróbka powierzchni | Laminat & Druk & Perforacja |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Proszek do cementu i materiałów budowlanych |
| Struktura materiału | Tkanina PP i folia laminowana |
| Typ torby | Torba Z Klapą |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Obróbka powierzchni | Druk Flexo, Druk Flexo |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| używać | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |