| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| druk powierzchniowy | LDPE laminowane+druk wielokolorowy |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Pp |
| Typ torby | pleciona torba |
| druk powierzchniowy | Druk wielokolorowy |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP tkane laminowane |
| Typ torby | Pościel z podłoża kwadratowego, torba z podłoża kwadratowego |
| Druk | zgodnie z wymaganiami klienta |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Hunan, Chiny |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
| Logo | Zindywidualizowany |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
|---|---|
| Druk | Zindywidualizowany |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Miejsce pochodzenia | Hunan, Chiny |
| Logo | Zindywidualizowany |
| Tworzywo | 100% PP |
|---|---|
| Druk | zgodnie z wymaganiami klienta |
| GSM | 160g/m2 - 220g/m2 |
| Logo | Kliencizowane |
| Rozmiar | 90*90*100 |
| Materiał | biały papier pakowy |
|---|---|
| Rodzaj papieru | papier pakowy |
| Użytek przemysłowy | Chemiczny, cement |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| opakowanie | 4000szt./paleta |
| Materiał | biały papier pakowy |
|---|---|
| Rodzaj papieru | papier pakowy |
| Użytek przemysłowy | Chemiczny, cement |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| opakowanie | 3500szt./paleta |
| Materiał | biały papier pakowy |
|---|---|
| Rodzaj papieru | papier pakowy |
| Użytek przemysłowy | Chemiczny, cement |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| opakowanie | 3500szt./paleta |
| Materiał | biały papier pakowy |
|---|---|
| Rodzaj papieru | papier pakowy |
| Użytek przemysłowy | Chemiczny, cement |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| opakowanie | 3500szt./paleta |