| Typ torby | Dwuwarstwowa torba papierowa Kraft o gramaturze 90GSM z zaworem na 50 kg cementu |
|---|---|
| Tworzywo | Papier pakowy 90gsm |
| Typ zaworu | Standardowy zawór wewnętrzny |
| ROZMIAR | 50x63x10 cm/50x60x11 cm/niestandardowe |
| Pojemność | 20-50 kg / pojemność niestandardowa |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 3 warstwy / 4 warstwy |
| Papier gm | 90GSM/80GSM |
| Typ zaworu | Sonic SEAL Tlee |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 3 warstwy / 4 warstwy |
| Papier gm | 90GSM/80GSM |
| Typ zaworu | Sonic SEAL Tlee |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 3 warstwy / 4 warstwy |
| Papier gm | 90GSM/80GSM |
| Typ zaworu | Sonic SEAL Tlee |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 2 warstwy |
| Papier gm | 80GSM |
| Rozmiar torby | 35x58x10cm |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 2 warstwy |
| Papier gm | 80GSM |
| Rozmiar torby | 35x58x10cm |
| Tworzywo | Papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Warstwy papieru | 3 warstwy |
| Papier gm | 75 g/m² |
| Typ górny | otwarte usta |
| Typ torby | Papierowa torba na zawór |
|---|---|
| Materiał torby | 2-warstwowy papier pakowy |
| Druk | dostosowane |
| Zastosowanie przemysłowe | Przemysł cementowy |
| Szczyt | z zaworem |
| Tworzywo | Biały papier Kraft |
|---|---|
| Typ papieru | Papier Kraft |
| Zastosowanie przemysłowe | Chemiczny, cement |
| Kolor | Dostosowany kolor |
| Opakowanie | 3500szt./paleta |
| Szerokość | 25-65 cm |
|---|---|
| GSM | od 60 g/m2 do 150 g/m2 |
| Warstwy | 2-5 warstw zgodnie z twoimi wymaganiami |
| Kolor | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Szczegóły pakowania | 500 SZTUK Lub 1000 SZTUK Na Belę 3000 SZTUK-5000 SZTUK Na Paletę |