| Typ torby | Worek z tkaniny PP ze standardowym zaworem wewnętrznym |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina tkanina polipropylenu (PP) |
| Struktura materiału | Tkanina pp i bopp laminowana |
| Obsługa powierzchni | BOPP, drukowanie, laminowane i drukowane i perforacja |
| Typ pieczęci | Samozamykające |
| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Obsługa powierzchni | Druk offsetowy, LDPE Laminated+Druk wielobarwny |
|---|---|
| Zastosowanie przemysłowe | Chemiczny |
| Używać | Inne środki chemiczne |
| Struktura materiału | Polipropylen (PP) |
| Typ torby | Torba z zaworem, torba z kwadratowym dnem |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Cement i proszek materiałów budowlanych |
| Struktura materiału | Folia laminowana z tkaniny PP |
| Typ torby | Worek z zawórem, kwadratowy worek z zawórem dolnym |
| Uszczelnienie i uchwyt | Samozamykające |
| Wielkość | 60x50x10cm; 64x50x11cm; 60x50x10cm; 64x50x11cm; |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen (PP) |
| Obróbka powierzchni | Druk Bopp |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Mieszanki suche |
| Struktura materiału | Folia PP+PE+Bopp |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem i zaworem |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| druk powierzchniowy | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Torba tkana z polipropylenu |
| Typ torby | Tkana torba PP z zaworem |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | PP woven Laminated |
|---|---|
| Plastic Type | 100% Virgin Polypropylene |
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Surface Handling | Offset printing |
| Printing Colors | Max 4 colors |