| Material | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Laminated Mult-Color Printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Sealing Type | Heat Seal |
| Surface Printing | Flexo Printing |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | 100% Virgin PP |
| Pojemność | 50 kg |
| Długość torby | 58-68 cm |
| Szerokość torby | 50 cm (± 0,7 cm) |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewicze polipropylen (PP) |
| Struktura materiału | Polipropylen (PP) |
| Obsługa powierzchni | Druk laminowany i wielokolorowy |
| Typ pieczęci | Pieczęć ciepła |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
|---|---|
| Struktura materiału | PP Fabric & PE laminowanie |
| Typ pieczęci | Samozwańczy |
| Obsługa powierzchni | Drukowanie flexo |
| Długość torby | 62 cm |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewicze polipropylen (PP) |
| Struktura materiału | Polipropylen (PP) |
| Szerokość | 350-600 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna, dolna torba z zaworem |
|---|---|
| Typ plastikowy | PP, 100% dziewicze polipropylen |
| Struktura materiału | Tkanina PP i folia laminowana |
| Uszczelnienie i uchwyt | Samozwykle, samozamykające zawór |
| Obsługa powierzchni | BOPP Printing, LDPE laminowane+drukowanie przesunięcia |
| Tworzywo | PP, tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Typ pieczęci | Pieczęć ciepła |
| Typ plastikowy | Pp |
| Funkcja | Dowód wilgoci |
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
| Typ torby | Worek tkany z PP |
|---|---|
| Materiał torby | Polipropylen (pp) |
| Struktura materiału | Tkanina PP laminowana folią BOPP |
| Druk | Kolorowy druk folii BOPP |
| Szczegóły pakowania | 400 sztuk na belę lub 10000 sztuk na palecie |
| Tworzywo | Tkanina PP Laminowana folią PE |
|---|---|
| Waga torby | 80 gramów ± 3 gramy |
| Gramatura tkaniny | 65 gramów/m2 |
| Waga płaszcza | 25 gramów/m2 |
| Długość torby | 63(±1cm)cm |