| Materiał | Polipropylen, laminowane rolki z tkaniny PP |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Cement |
| Typ torby | Pojemnik z podszewnikiem kwadratowym |
| Ogólna cecha | Odporność na wilgoć |
| Cechy | Standardowy zawór wewnętrzny |
| Materiał | PP, tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Cement |
| Uszczelnienie i uchwyt | Uszczelnienie termiczne |
| Rodzaj tworzywa sztucznego | Pp |
| Cechy | Odporność na wilgoć |
| Surface printing | Flexo Printing |
|---|---|
| Material Structure | PP |
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing & Handle | Heat Seal |
| Plastic Type | PP |
| Tworzywo | Tkana tkanina PP laminowana folią PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
| Długość torby | 62 cm |
| Szerokość torby | 50 cm |
| Szerokość najwyższej jakości | 11 cm |
| Typ torby | Torba z zaworem, kwadratowa torba |
|---|---|
| Tworzywo | Tkana tkanina PP laminowana folią PE |
| Długość torby | 58-68 cm |
| Szerokość torby | 50 cm (± 0,7 cm) |
| Szerokość najwyższej jakości | 10 cm (± 0,3 cm) |
| Wymiary torby | 50x64x11cm |
|---|---|
| Waga tkaniny | 85GSM (65GSM+20GSM) |
| Skład materiałowy | Tkanina pp tkanina i laminowanie PE |
| Długość worek | 64cm |
| Szerokość worek | 50 cm |
| Tworzywo | Tkana tkanina PP laminowana folią PE |
|---|---|
| Typ torby | Kwadratowa torba dolna |
| Typ pieczęci | Zawór samozamykający |
| Obsługa powierzchni | Laminowanie LDPE + druk offsetowy |
| Waga tkaniny | 76GSM |
| Typ torby | Torba z zaworem z kwadratowym dnem |
|---|---|
| Tworzywo | Tkanina PP Laminowana folią PE |
| Gramatura tkaniny | 80GSM |
| Odkryj tkaninę | 60 gramów/m2 |
| Powłoka do laminowania | 20 gramów/m2 |
| Typ torby | Torba z zaworem, torba z kwadratowym dnem |
|---|---|
| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
| Struktura materiału | Tkanina PP Laminowana folią PE |
| Miejsce pochodzenia | Hunan, Chiny |
| Nazwa handlowa | WANLIN |
| Materiał | Tkana tkanina PP i folia BOPP |
|---|---|
| Typ torby | Torba z blokowym dnem |
| Użytek przemysłowy | Cement Zaprawa Tynk Gips Szpachlówka Klej do płytek |
| Druk | Druk kolorowy BOPP (luksusowy) |
| Szczegóły pakowania | 4000-10000 sztuk na palecie lub 400 sztuk na belę; |