| Materiał | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Typ torby | Torba z zaworem z kwadratowym dnem z PP |
|---|---|
| Materiał torby | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
| Druk | Ekonomiczny druk fleksograficzny Maks. 4 kolory na stronę |
| Zastosowanie przemysłowe | Zaprawa, sucha mieszanka np. tynk, gips, szpachlówka |
| Szczyt | z zaworem |
| Tworzywo | Tkana tkanina PP i laminowana folia PE |
|---|---|
| Typ torby | Torba z dnem blokowym ze standardowym zaworem wewnętrznym |
| Zastosowanie przemysłowe | Zaprawa Cementowa Tynk Gipsowy |
| Druk | Maksymalnie 4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001; ISO14001 |
| Tworzywo | Tkana torba PP z laminacją PE |
|---|---|
| Typ torby | Zablokuj dno z workiem z zaworem |
| Zastosowanie przemysłowe | Cement Zaprawa Tynk Gips Szpachlówka materiał budowlany |
| Druk | maksymalnie 4 kolory na stronę według klienta |
| Certyfikat | ISO9001; ISO4001 |
| Tworzywo | s |
|---|---|
| Typ torby | Worek z zaworem wewnętrznym PP |
| Zastosowanie przemysłowe | Proszek do cementu i materiałów budowlanych |
| Druk | 1-4 kolory na stronę |
| Certyfikat | ISO9001:200 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Materiał | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Typ torby | Torba PP ze szwem na dole |
| Użytek przemysłowy | Cement i materiały budowlane Powłoka przeciwpoślizgowa gupsum w proszku |
| Druk | Druk fleksograficzny |
| Certyfikat | ISO9001, ISO14001 |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka zwierząt Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |