| Tworzywo | 100% dziewiczy polipropylen (PP) |
|---|---|
| Struktura materiału | Tkana rolka PP laminowana folią PE |
| Waga torby | 80 gramów ± 3 gramy |
| Gramatura tkaniny | 65 gramów/m2 - Gramatura powłoki 25 gramów/m2 |
| Długość torby | 63cm (±1cm) |
| Typ torby | Worek tkany z PP |
|---|---|
| Skład materiału | Tkana tkanina PP i laminowanie |
| Druk | Kolorowy nadruk BOPP |
| Długość torby | 46(±1cm)cm |
| Szerokość torby | 40 cm (± 0,7 cm) |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Typ torby | Wyroby z włókien włókienniczych |
|---|---|
| Materiał torby | Polipropylen (PP) |
| Skład materiału | Tkana tkanina PP i laminowanie |
| Szczyt | z zaworem |
| Typ zaworu | Standardowy zawór wewnętrzny |
| Płytkowy | Laminowane PE |
|---|---|
| Materiał | Tkanina PP + laminowana PE |
| Top | Kwadratowy Top Z Zaworem |
| Kolor | biały, beżowy, kraft brązowy, niebieski, czerwony itp. |
| Opieczętowanie | Samozamykające |
| Materiał B | Tkana tkanina PP |
|---|---|
| Marka | Marka Custom |
| Wymiar | 50x78cm lub niestandardowe |
| Waga | 70-78 gramów |
| Konfiguracja torby | Denier: 850-900 |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| używać | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | Polipropylen |
| Typ torby | Torba Z Zaworem, Kwadratowa Dolna Torba |
| Materiał | PP, Polipropylen (PP) |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Cement |
| Typ torby | Pojemnik z podszewnikiem kwadratowym |
| Cechy | Samozamykające |
| Druk | Druk fleksograficzny |
| Obróbka powierzchni | Mikroporforacja całej powierzchni |
|---|---|
| Użytek przemysłowy | Produkty chemiczne |
| używać | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP tkane laminowane |
| Typ torby | Pościel z podłoża kwadratowego, torba z podłoża kwadratowego |
| Obróbka powierzchni | Druk fleksograficzny lub druk Bopp |
|---|---|
| Użycie przemysłowe | Produkty chemiczne |
| Użycie | Inne chemikalia |
| Struktura materiału | PP |
| Typ torby | Torba z kwadratowym dnem i zaworem |